Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

arabi

Cristiano Ronaldo prezantohet zyrtarisht te Al Nassr: Dua të jap një vizion ndryshe për vendin dhe futbollin

Cristiano Ronaldo është prezantuar zyrtarisht për klubin e Al Nassr, në Arabi. 37 vjeçari portugez do të startojë aventurën e tij të re larg...

Epoka “Ronaldo” gati të nisë në Arabi, nesër prezantimi para 30 mijë tifozëve

Cristiano Ronaldo do të arrijë në Riad sonte për të nisur zyrtarisht aventurën e tij në Al Nassr. Kampioni portugez do t’i nënshtrohet testeve...

ZYRTARE/ Paraja blen dhe pasionin, Cristiano RONALDO lahet në “ar” dhe prezantohet në Arabi

Tashmë saga Ronaldo ka marrë fund. Portugezi ka zgjedhur ekipin e ri duke u transferuar në Lindjen e Mesme te sheikët e Al Nassr....

Arabia Saudite do ekzekutojë tre dijetarët e njohur pas Ramazanit

Tre dijetarë tepër të njohur po mbahen në Riad me akuzat e “terrorizmit”, dhe pritet të dënohen me vdekje, sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare....

SHBA i jep ‘goditjen’ e parë Arabisë Saudite

Senati i Shteteve të Bashkuara çoi përpara një mocion  për të ndërprerë mbështetjen amerikane për një koalicion, të udhëhequr nga Arabia Saudite, që lufton...

Bushati në Emiratet e Bashkuara Arabe: Nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit për Konsultimet Politike midis dy Ministrive

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ndodhet në Emiratet e Bashkuara Arabe me ftesë të Ministrit të Jashtëm Sheikh Abdullah bin...

Në kulmin e tensioneve, Rama ia mbath në Arabi, takon biznesmenë të fuqishëm dhe i bën një propozim direkt

Në kulmin e një situate të tensionuar politike në vend dhe një ditë para seancës parlamentare, kryeministri Rama ndodhet në një vizitë pune në...

Arrestohet vajza me minifund në Arabinë Saudite

Policia në Arabinë Saudite ka ndaluar një vajzë e cila është protagoniste e një video virale në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet e veshur...

Përdhunuan 14 vjeçaren, vëllezërit lirohen pasi paguajnë 1,200 kg grurë

Dy vëllezër të cilët dyshohet se kanë përdhurnuar një 14 vjeçare në një provincë të Pakistanit, janë lënë të lirë pasi kanë paguar kompensimin...

Lajmet e fundit