Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

antidroge

Policia sërish në aksion, vijon operacioni antidrogë në Krujë, një ditë më parë u arrestuan 16 persona

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA po zhvillojnë një tjetër operacion antidrogë në rrethin e Krujës. Ende nuk dihet se në cilat zona do të...

MEGAOPERACIONI antidrogë arreston 13 persona në Itali, RRJETI drejtohej nga një shqiptar (DETAJE)  

Një operacion i madh mëngjesin e 22 majit nga policia e Bergamos kapi njerëz të ndryshëm të akuzuar për mbajtje, transport dhe shitje të...

DETAJE të reja nga megaoperacioni antidrogë, kush është korçari i dënuar në Greqi, drejtues i grupit kriminal (EMRI)

Zbulohen detaje të reja nga megaoperacioni antidrogë 'Kufiri i Gjelbër' i cili u finalizua pas 10 muajsh hetime. Hetimi zbuloi se...

Megaoperacion ndërkombëtar antidrogë, ‘Brezi i gjelbër’ vë në pranga 61 persona, mes tyre nëndrejtori i spitalit dhe futbollisti

Pas 10 muajsh hetime Policia e Shtetit nën drejtimin e Prokurorisë për Krime të Rënda, në bashkëpunim me njësinë për hetimin e narkotikëve dhe...

Megaoperacioni antidrogë arrestoi 27 persona, reagon Lleshaj: Një tjetër goditje e rëndësishme

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas finalizimit të operacionit të përbashkët mes Italisë dhe Shqipërisë. 'Një tjetër goditje e...

Megaoperacioni ndërkombëtar antidrogë shkatërron 4 grupet kriminale, 27 të arrestuar mes tyre 21 shqiptare (EMRAT)

Policia italiane në bashkëpunim me autoritetet shqiptare kanë goditur katër grupe kriminale duke arrestuar deri tani 27 persona në disa qytete. ...

Operacion antidrogë gjatë natës, arrestohet shqiptarja dhe dy vëllezërit e saj në Itali

Gjatë një operacioni anti drogë të zhvilluar gjatë natës në Itali janë arrestuar 10 persona. Mësohet se janë lëshuar gjashtë urdhër...

Tre operacione antidrogë në Greqi, arrestohen 3 të rinj shqiptarë

Policia greke ka goditur disa raste të trafikimit të lëndëve narkotike që hyjnë në territorin grek nga Shqipëria. Në pranga janë...

Megaoperacion antidrogë, shkatërrohen 3 grupe kriminale shqiptare në Itali

Policia italiane pas një operacioni anti-drogë kanë arrestuar 32 persona, të cilët merreshin me trafikim të kokainës kryesisht nga  Shqipëria drejt Brescias.  ...

Lajmet e fundit