Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

Anila Basha

“Goditja ndaj Top Channel, akt terrorist”, drejtuesja e Newsbomb.al dënon sulmin ndaj medias dhe solidarizohet me kolegët

Anila Basha, drejtuese e shoqërisë mediatike "Newsbomb Albania", dënon sulmin me armë ndaj televizionit kombëtar Top Channel. Teksa solidarizohet me kolegët që punojnë në...

Artistët vishen “kuqezi”, FSHF mbledh këngëtarët, aktorët, kompozitorë e regjisorë për të kërkuar mbështetje për Euro2024: Arti dhe sporti rrinë kaq bukur bashkë

Një mbrëmje kuqezi për të kërkuar mbështetjen e artistëve. Kjo ishte ideja e fundit e FSHF që mbrëmjen e djeshme mblodhi në ambientet e...

Anila Basha e FSHF-së mesazh kombëtares KuqeZi: Sot u rrëzuat, por mos u dorëzoni, ua kemi borxh brezave të kaluar e fëmijëve tanë (Ceremonia...

Pas ndeshje miqësore Shqipëri U-16 – Itali U-16, që u luajt të martën pasdite në stadiumin kombëtar “Air Albania”, Ambasada Italiane në Shqipëri organizoi...

Hola Albania! Melia Hotels mbërrin në Shqipëri, destinacion pushimesh i pazbuluar

Nga Anila Basha Hola muchacho, Hola Chico! Muy Caliente! La belleza del Sol! Paella!...E pse këto fjalë spanjisht? Prisni dhe dy vite dhe spanjishtja do...

1 VIT REVISTA NEWSBOMB/ Mesazhi i Anila Bashës për lexuesit: Faleminderit që m’u bashkuat, sot jeni me mijëra!

Nga Anila BASHA I/E NDERUAR LEXUES Rrugëtuam 1 vit së bashku me revistën “Newsbomb.al”, dhe nuk do të ndalemi. Ky vit, iku shumë shpejt dhe kur...

Dikush duhet të mbajë përgjegjësi!

Nga Anila Basha Më dridhet zemra tek mendoj sekondat e fundit në det të Jonadës 7 vjeçare. Më ngrijnë gishtat të shkruaj ndërsa kujtoj imazhin...

E para femër në Komitetin Ekzekutiv të FSHF, mesazhi i Anila Bashës: Privilegj! Rezultatet nuk do të mungojnë

Gazetarja Anila Basha është zgjedhur sot anëtare e Komitetit Ekzekutiv në Federatën Shqiptare të Futbollit. Ajo është e para femër që merr një post...

Tre gazetarët i kap e QESHURA, ndërpritet emisioni/ Ristani: Basha do vijë në Kuvendin e PD-së të mbrohet; Lesi: Po erdhi në sallë, aty...

Ka plasur e qeshura në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, pasi ish-deputeti Nikoll Lesi u shpreh se Lulzim Bashën do e rrahin në sallë...

Ditari i gazetares shqiptare pas turit 10-ditor në Afganistan: Helmand, provinca ku gjeneralët afganë jetonin mes frikës së talebanëve dhe shtimit të bahçeve me...

Ka shumë pak gazetarë shqiptarë që kanë vizituar Afganistanin për të parë proceset demokratike në vend asokohe. Madje ndërkombëtarët harxhuan kohë, para dhe energji...

U bë sot nënë për herë të parë, presidenti Ilir Meta uron botuesen Anila Basha

Botuesja e newsbomb.al, Anila Basha është bërë nënë për herë të parë. Gazetarja Basha ka sjellë në jetë sot rreth orës 11:37 djalin e...

Lajmet e fundit