Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
3.6kmh
40 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
30 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Angelina Jolie

“Njihni të drejtat tuaja”, Angelina Jolie “flet” shqip në Instagram

Aktorja e njohur me famë botëore, Angelina Jolie ka njoftuar se libri i saj për të drejtat e të rinjve tani është publikuar në...

Angelina Jolie punëson si asistente të bijën 15 vjeçe për këtë arsye

Angelina Jolie ka punësuar vajzën e saj 15-vjeçe, Vivienne Jolie-Pitt, si asistente. Ajo do të jetë asistente në prodhimin e ardhshëm të "The Outsiders",...

Angelina Jolie ndan foton simbol të tërmetit, bën thirrje për donacione për të prekurit nga tërmeti në Turqi dhe Siri

Angelina Jolie ndau foton simbol të tërmetit dhe bëri thirrje për donacione për viktimat e fatkeqësisë Aktorja e shumënjohur Angelina Jolie bëri thirrje për ndihmë...

Angelina Jolie flet për problemet me shëndetin mendor: Pagova dikë që të më vriste

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka folur në lidhje me problemet e shëndetit mendor. Aktorja tregon se ka vuajtur nga probleme të shëndetit mendor...

“Na hodhi alkool”, Angelina Jolie akuzon Brad Pitt: Më sulmoi mua dhe fëmijët në avion

Angelina Jolie ka paraqitur disa dokumente në gjyq, duke akuzuar ish-bashkëshortin Brad Pitt, se e kishte sulmuar atë dhe fëmijët e tyre gjatë një...

VIDEO/ Mes bombardimeve dhe sirenave, momenti kur Angelina Jolie vrapon për t’i shpëtuar bombave në Ukrainë

Që prej ditës së djeshme aktorja Angelina Jolie ndodhet në Lviv. Ditën e sotme ajo është dërguar menjëherë në një vend të sigurt, pas...

Angelina Jolie shkon në Ukrainë, takon fëmijët e prekur nga lufta në Lviv (VIDEO)

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka vizituar Ukrainën për të takuar fëmijët e prekur nga konflikti dhe organizatat lokale që punojnë për t'i mbrojtur...

Brad Pitt padit ish-bashkëshorten Angelina Jolie

Brad Pitt ka paditur ish-bashkëshorten e tij Angelina Jolie pasi zbuloi se ajo i shiti pjesën e saj të pronës, Château Miraval, në Francën...

Angelina Jolie tha se e sulmoi seksualisht, reagon producenti: E bëri për klikime dhe publicitet, nuk është e vërtetë

Angelina Jolie zbuloi se ish-bashkëshorti i saj, Brad Pitt e ka detyruar të bashkëpunojë me producentin Harvey Weinstein, i cili sipas saj është një...

“Ëndrrat tona janë zhdukur”, Angelina Jolie publikon letrën e vajzës afgane: Mund të kthehemi 20 vite pas, jeta e të gjithëve është e zymtë

Aktorja dhe aktivistja Angelina Jolie i është bashkuar rrjetit social Instagram dhe ka bërë një postim të fuqishëm, që lidhet me situatën në Afganistan....

Lajmet e fundit