Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Andrew Tate

Influenceri Andrew Tate lirohet nga arresti shtëpiak

Influenceri Andrew Tate është liruar nga arresti shtëpiak në Rumani në pritje të gjykimit të tij për trafikim njerëzor dhe është vendosur nën mbikëqyrjen...

Andrew Tate akuzohet për përdhunim dhe trafikim njerëzor

Influenceri Andrew Tate është akuzuar në Rumani për përdhunim, trafikim njerëzor dhe formim të një grupi krimi të organizuar për të shfrytëzuar seksualisht gratë. Vëllai...

Andrew Tate shfaqet i transformuar, thotë se po tentojnë ta helmojnë (FOTO)

Andrew Tate ka refuzuar kujdesin e mjekëve pasi fytyra e tij u fry nga një reaksion për të cilën ai thotë se mund të...

I akuzuar për përdhunim, Andrew Tates i zgjatet arresti shtëpiak

Një gjykatë rumune ia zgjati influencuesit kontrovers të rrjeteve sociale, Andrew Tate, arrestin shtëpiak edhe për 30 ditë të tjera. Ai u arrestua së bashku...

Tre muaj në qeli për përdhunim, Andrew Tate dhe vëllai i tij lirohen nga burgu

Influenceri Andrew Tate dhe vëllai i tij Tristan janë lënë në masën e sigurisë “arrest shtëpie” pas tre muajsh qëndrimi në burg. Vendimi u...

I mohohet për herë të tretë liria, influenceri Andrew Tate mbetet në burg

Influenceri Andrew Tate dhe vëllai i tij Tristan do të qëndrojnë në burg edhe për të paktën 30 ditët e ardhshme. Gjykata në Bukuresht të...

Andrew Tate “kërcënon” viktimat e tij: 300 milionë dollarë gjobë nëse hap gojën!

Andrew dhe Tristan Tate, vijojnë të qëndrojnë pas hekurave me akuzën e trafikimit dhe shfrytëzimit të femrave. Tashmë janë bërë gjashtë viktimat, të cilat pretendojnë...

Policia dhe prokuroria bastisin edhe 7 apartamente të “Top G” Andrew Tate

Autoritetet në Rumani kanë bastisur edhe shtatë shtëpi të influencerit Andrew Tate mbi të cilin rëndojnë akuzat e trafikut dhe shfrytëzimit të qenieve njerëzore...

I akuzuar për përdhunim, gjykata rumune merr vendimin për influencierin Andrew Tate

Influencuesi i rrjeteve sociale, Andrew Tate, u arrestua në Rumani me akuza për trafikim njerëzor, përdhunim dhe formim të një grupi krimi të organizuar,...

Detyronin gratë të bënin video pornografike dhe i shisnin, arrestohet influencieri toksik dhe vëllai i tij, akuzat që rëndojnë mbi ta

Influencieri “toksik” Andrew Tate, ka rënë në prangat e policisë në Rumani, pasi akuzohet për përdhunim, trafikim njerëzor dhe vepra të krimit të organizuar. Sipas...

Lajmet e fundit