Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

andorra

Kosova e pafat edhe përballë Andorrës, ndahet me barazim në “Fadil Vokrri”

Ka përfunduar në Prishtinë sfida mes Kosovës dhe Andorrës. Dardanët u ndalën sërish nga një barazim 1-1. Rezultati nuk tregon lojën e vërtetë që...

Sfida me Andorrën, Edy Reja “ultimatum” lojtarëve: Të fitojmë me çdo kusht! Për ndeshjen ndaj Anglisë të mos e teprojmë me kritika

Shqipëria do të luajë nesër sfidën e fundit kualifikuese të Kupës së Botës ndaj Andorrës. Ndeshja do të zhvillohet në “Air Albania” dhe do...

Shqipëria e nis me fitore aventurën drejt “Katar 2022”, goli i Lenjanit vendos sfidën në Andorra (VIDEO)

Kombëtarja e Shqipërisë e ka nisur me fitore fazën eleminatore drejt kampionatit botëror “Katar 2022”.Ka mjaftuar një gol i Ermir Lenjanit në minutën e...

Lajmet e fundit