Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

Andi Bushati

Andi Bushati: Basha ka gjithë të drejtën e botës të rikthehet, dhe ta çajë politikën me këllqet e veta

Analisti Andi Bushati tregoi arsyet pse Lulzim Basha mund të kthehet në krye të Partisë Demokratike. Në emisionin “Now” në “Euronews Albania”, Basha nuk e...

Erion Veliaj dhe Andi Bushati shkëmbejnë batuta në studio: Eja pimë kafe te lagja! Kryebashkiaku garanton fitore me dhjetëra mijëra vota. “Kavaja do jetë...

Erion Veliaj doli në studion e Euronews ku u përball me një panel që është kritik me maxhorancën. Andi Bushati, pasi dëgjoi hyrjen e...

Andi Bushati e Adriatik Lapaj përplasen në studio, analisti i nxjerr krahun: Naaa, ua futën me protestat, mbetët 100 vetë

Pas shpalljes së rezultatit në tre bashkitë e Kamzës, Elbasanit e Vorës me rezultate bindëse të Partisë Socialiste, në studion e Euroneës ka filluar...

“T’i vëmë minat kullave”, revoltohet Andi Bushati dhe i kthehet Këlliçit: Më tmerrove kur the jam pro ndërtimit

Analisti Andi Bushati tha se ndërtimet e panumërta në Tiranë po vënë në rrezik jetën e banorëve të kryeqytetit. Bushati u shpreh se nuk përjashtohet...

Andi Bushati sulmon Alibeajn: Ta marrin për leckash ta çojnë në kanal, zara 5 leksha

Analisti Andi Bushati ka sulmuar Enkelejd Alibejn duke e konsideruar si ‘zar’ i të tjerëve. I ftuar në emisionin “Now” në Euronews Albania, Bushati theksoi...

Si rrëzohet Rama? Habit Andi Bushati: Me kallashnikov në dorë si në ‘97

Analisti Andi Bushati se mënyra e vetme për të larguar Edi Ramën është një revolucion i vërtetë si ai në 97’ kur populli sipas...

Andi Bushati thirrje të fortë Berishës: Futuni në grevë urie, po bëhemi dele të qeverisë

Analisti Andi Bushati i bëri thirrje që të futet në grevë urie kundër qeverisë së Edi Ramës ndryshe e ka të humbur betejën. Bushari tha...

Andi Bushati kritik me opozitën: PD dhe PL janë të paafta, po shtiren si shumicë e rreme! Këto janë dy rrugët për reagim

Analisti Andi Bushati në një opinion të tijin mbi protestën e sotme të opozitës, thotë se dy forcat kryesore, Partia Demokratike dhe Partia e...

“Ti njollose Partinë Demokratike”, analisti Andi Bushati i “përvishet” Sali Berishës

Analisti Andi Bushati debatoi me kreun e PD, Sali Berisha në studion e emisionit Now, lidhur me akuzat ndaj Lulzim Bashës për financim me...

Bushati “i luan” gishtat Edi Ramës: Edhe lekët janë fakt (VIDEO EPIKE)

Kryeministri Edi Rama është shfaqur dje në emisionet "Prime" për të folur për akuzat e opozitës, për "lidhje" me ish-drejtorin e Kundërzbulimit të FBI...

Lajmet e fundit