Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

Andi Bejtja

Lulzim Basha “me letra” kryetar i PD, analisti: Kur e mban vulën si humorist, nuk e gëzon dot si biznesmen

Analisti dhe gazetari i njohur Andi Bejtja, shkruan për vendimin e grupimit të drejtuar nga Enkelejd Alibeaj për t'u regjistruar në zgjedhjet e 14...

“Shkëlqesia e Saj”, analisti ironizon Begajn për letrën drejtuar familjes mbretërore: Po të ishte Edvin Shvarc nuk do e bënte mbretëreshën ambasadore

Letra e presidentit Bajram Begaj drejtuar familjes mbretërore britanike për ndarjen nga jeta të mbretëreshës Elisabeta II, ka shkaktuar reagime të shumta. Ndër të tjera...

Godinën e mbajti, por vetë u murros në Kryeministri

Nga Andi Bejtja Shume demokrate, ndoshta dhe gabimisht, 8 Janarin e cilesuan si beteje per godinen, por dhe ata vete ndoshta akoma nuk jane te...

Kryeredaktori i “Syrit” publikon videon e selisë së “blinduar” dhe pyet: Pse roja e nxori gazetarin nga dritarja e banjos, jo nga dera kryesore

Analisti Andi Bejtja publikon pamjet e regjistruara mbrëmjen e djeshme në ambientet e brendshme të PD, dhe ka një pyetje për ata persona që...

Sikur Sali Berisha të qëndronte në shtëpi

Nga: Andi Bejtja Pas menaxhimit amator, pa dinjitet dhe pa sovranitet, totalisht personal të Lulzim Bashës pas ditës “Non Grata” të Berishës dhe rëndom si...

“PABURRËRI!” Gazetari “sulmon” PD për çështjen “Berisha”: Dalin njerëz pa dinjitet dhe karakter që japin lloj-lloj deklaratash, shyqyr që nuk erdhën në pushtet

Gazetari Andi Bejtja është revoltuar me qëndrimin që po mban Partia Demokratike për çështjen “Berisha”, pasi thotë se Pd e ka trajtuar paburrërisht këtë...

‘Kam 15 vjet që kritikoj PD’, databaza e nxjerr Mero Bazen votues të pasigurt: Kolegët e mi që punojnë pranë Lulit dalin votues të...

Sot prokuroria speciale SPAK ka nisur hetimet për databazën e përfolur të të dhënave të qytetarëve, me informacione konfidenciale, të cilat sipas disa raportimeve...

Andi Bejtja për ‘linçimin’ e Shahinit  dhe shqipen zyrtare: Të pyeste Albinin dhe nëse nuk e bindte të pinte një kafe me trajnerin e...

Ministrja e Arsimit Besa Shahini ditën e djeshme dha dorëheqjen duke bërë edhe një deklaratë të bujshme. Ajo tha se është...

‘Presidenti të vazhdojë të masturbojë me Kushtetutën’, shpërthen gazetari: Luli të këndojë në banjë dhe Monika të shtrojë byrekun…

Gazetari Andi Bejtja mendon se e vetmja mënyrë për të kthyer ditën e shembjes së teatrit kombëtar në një ditë të bardhë, është që...

Andi Bejtja i bën një pyetje të vështirë Ramës për dy kamarierët që i ka shokë

Analisti Andi Bejtja kap një detaj të fortë nga paketa ekonomike e qeverisë Rama duke i lënë këtij të fundit "detyrë" të gjejë “gjeagjëzën”....

Lajmet e fundit