Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

ambulanca

Ndodh në Shqipëri: Makina me dhëndrin dhe nusen nuk i hap rrugë ambulancës (Video)

Thuajse të gjithë shoferët kanë hasur një ambulancë të rrugë, teksa janë munduar t’i hapin korsinë, pavarësisht rrugëve të ngushta të Shqipërisë. Ka dhe...

Hidhet nga dera e autobusit dhe përplaset me furgonin e parkuar, në gjendje të rëndë 42-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin juglindor të Korçës, ku SH.G 42 vjeç është hedhur nga dera e autobusit....

Kryeministri Tsipras niset me urgjencë drejt spitalit

Kryeministri grek Alexis Tsipras raportohet se është dërguar me urgjencë në spital pas dhimbjeve të forta që ka patur gjatë natës së shkuar.  ...

Ambulanca me urgjencë, panik te çadra e protestës (FOTO DHE VIDEO)

Cardra e PD ambulanca - Newsbomb.al by newsbomb-al

Infermieri që denoncoi kushtet skandaloze: Nuk kam vrarë që të kem frikë, po më bëjnë presione

Infermieri që grisi bluzën e bardhë në shenjë revolte tek Poliklinika e Tiranës ishte i ftuar në emisionin “Njerëz në Fokus” në “News24”. Frrok...

58-vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë

Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në fshatin Domje pranë Vorës. Viktima është gjetur nga familjarët të...

E rëndë kjo që ndodh në QSUT, helikoperi lë në tokë dhe në të ftohtë të sëmurin, ambulanca nuk duket gjëkundi

Një të sëmuri i është dashur të presë për të paktën 10 minuta i shtrirë në tokë, brenda ambienteve të QSUT për shkak se...

Aksidentohet në punë elektriçisti, thyen këmbët dhe pëson djegie të rëndë

Një elektriçist i komunës Fan është aksidentuar rëndë në krye të detyrës. Elektriçisti, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, raportohet...

Lajmet e fundit