Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Ambasada e BE

Roli i Ambasadës së BE në Tiranë në seleksionimin e mediave pranë Brukselit

Nga Daniel Muçaku - kryeredaktor i “KOHA JONE” Sherrnaja në Top Channel mes drejtuesve të këtij televizioni dhe stafit te emisionit “Top Story”, të kryesuar...

Vrasja dhe plagosja e katërfishtë në Elbasan, reagon ambasada e BE: Akti i dhunshëm duhet të hetohet urgjentisht! Shmangni gjuhën e urjetjes

Pas SHBA-së, lidhur me ngjarjen e Elbasanit ka reaguar edhe ambasada e BE në Shqipëri, reagim i shpërndarë edhe nga diplomati Luigi Soreca. Ambsada...

“Ndërkombëtarët janë sot pjesë e bandës së Ramës”, akuza e fortë e Fatos Lubonjës

Analisti Fatos Lubonja ka thënë se ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu është pozicionuar hapur në krah të qeverisë së kryeministrit Edi Rama. ...

Lajmet e fundit