Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

altin morina

U kap me 113 mijë euro në Audin luksoz, lihet i lirë efektivi i RENEA-s

Është liruar nga burgu shefi i stërvitjes së Repartit Special RENEA, Altin Morina, i arrestuar pak javë më parë pasi u kap me një...

Publikohen pamjet: Momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni i ndërtimit

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mbrëmjen e sotme pamjet e kameras së sigurisë brenda një lokali te "Kodra e Diellit" në Tiranë, në të...

U kap me 113 mijë euro në Audin luksoz, lihet në burg efektivi i RENEA-s, Morina: Lekët m’i dha një biznesmen për arsye personale

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” ndaj efektivit të RENEA-s Altin Morina, i cili u arrestuar pasi u...

Shefi RENEAS flet pas arrestimit: Paratë i kam të justifikuara, nuk jam pjesë e asnjë grupi kriminal! Thirret në polici dhe miku biznesmen

Altin Morina mohon të jetë pjesë e ndonjë grupi kriminal dhe thotë se paratë me të cilat është arrestuar dje në makinë, i ka...

“Është miell buke, jo kokainë”, detaje nga prangosja e shefit të RENEAS, Altin Morina dyshohet se ishte pjesë e grupeve të drogës

Altin Morina, banues në Tiranë dhe me detyrë Shef i Stërvitjes te Reparti Special Renea, është arrestuar në kushtet e flagrancës në zonën e...

Kush është shefi i RENEA i kapur me mijëra euro në “Audin” luksoz (FOTO)

Ky që shihni në foto është shefi i stërvitjes së Repartit Special RENEA, Altin Morina, i arrestuar me një shumë të konsiderueshme parash në...

Shefi RENEAS prangoset nga “Shqiponjat”, me Audi luksoz në Tiranë dhe me 100 mijë euro në qese plastmasi (EMRI)

Altin Morina, banues në Tiranë dhe me detyrë Shef i Stërvitjes te Reparti Special Renea, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga "Shqiponjat", pasi...

Lajmet e fundit