Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu përfundon në Polici në Zvicër, çfarë i ndodhi prezantueses?

Prezantuesja Alketa Vejsiu është përballur me një situatë të pazakontë. Gjatë vizitës së saj në Zvicër ajo është ndaluar nga Policia dhe ka rezultuar...

Alketa Vejsiu shqetëson fansat, publikon foto nga spitali: Jeta është…

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Alketa Vejsiu ka shqetësuar ndjekësat e saj me një postim të bërë pak më parë. Ajo...

VIDEO/ “Nuk i kushtoi rëndësi” vogëlushit të sëmurë në studio, reagon Alketa Vejsiu pasi u “kryqëzua” nga ndjekësit

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar menjëherë pas videos së bërë virale në “TikTok”, ku shihej teksa nuk i kushtonte rëndësi një të mituri i...

Arbana Osmani dhe Alketa Vejsiu bëjnë “xing” me veshjen, çmimi i kripur i fustanit PINK që veshën dy moderatoret

Arbana Osmani mbrëmjen e djeshme ka prezantuar edicionin e 61-të Festivalit të Këngës në RTSH. Ajo që tërhoqoi vëmendjen ishte pikërisht veshja e saj...

Këngëtarja shqiptare bën akuzën e fortë: Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka më mashtruan

Këngëtarja Xhesika Polo së fundmi ka zbuluar hatërmbetjen me Vera Grabockën dhe Alketa Vejsiun duke e pasuar edhe me një deklaratë të fortë. Aj pretendon...

“Dance Albania” bën “lëmsh” televizionin, Alketa Vejsiu: Të gjithë po ankohen, kanë dërguar letër Fevziu, Gjebrea dhe Magjistari

“Dance Albania” si duket ka krijuar situatë të tensionuar brenda televizionit “Klan”, të paktën kështu shprehet Alketa Vejsiu e cila dhe drejton këtë show. Vejsiu...

“Katër ditë pa rroba”, Alketa Vejsiut i ndodh e papritura

Moderatorja Alketa Vejsiu, së fundmi ka ndarë me ndjekësit një situatë tepër të sikletshme. Përmes një postimi në rrjetet sociale, moderatorja ka zbuluar se prej...

Alketa tregon momentin më të trishtë të jetës të saj: Si u dogjën paratë e një viti pune

Alketa Vejsiu ka rrëfyer një ndër momentet më të trishta të jetës së saj. Para fëmijëve në “Kurthin e Piter Pan”, Alketa tregoi se...

Si arriti Alketa Vejsiu të prekte “Sanremon”? Iliri bën DEKLARATËN e papritur: Ndërhyri..

Banorët e “Big Brother Vip” së fundmi u përballën me disa lajme ku duhet të gjenin se cili ishte i vërtetë dhe cili jo. Një...

Izolohet Alketa Vejsiu, moderatorja rrëfen simptomat pas infektimit me Omicron (FOTO)

Moderatorja Alketa Vejsiu është izoluar, pasi rezulton e infektuar me variantin Omicron. Lajmin e ka bërë me dije ajo vetë përmes disa postimeve në...

Lajmet e fundit