Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Alibeaj Berisha

Alibeaj i kthehet Berishës: Meriton përçmim dhe neveri për shpifjet! Ligji i dosjeve, thëngjill që i djeg ish-komunistëve të fshehur pas PD-së

Kreu i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur akuzave të Sali Berishës sa i përket ligjit për dekomunistizimin. Në një reagim në...

Lajmet e fundit