Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Aleksandër Vuçiç

Vuçiç poston foto me Ramën dhe thotë se po ndërmerret një hap i rëndësishëm për të ardhmen

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev mbajtën sot një takim në prag...

Pas deklaratës së Erdogan, reagon Vuçiç: Kosova nuk është çështje turke, ai është i fuqishëm, por…(E PLOTË)

Presidenti Tayip Erdogan tha se do të punojë për njohjen e Kosovës, ndërsa në lidhje me këtë lajm ka reaguar edhe presidenti i Serbisë,...

Vjosa Osmani MESAZH për Serbinë në Samitin e Brdo-Brijun: Çoni para drejtësisë autorët e genocidit në Kosovë, janë krime kundër njerëzimit

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e cila ka marrë pjesë në samitin e sotëm të rajonit të Brdo-Brijun të mbajtur në Slloveni, ka thënë...

Lajmet e fundit