Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

albi nako

Zbulohet një tjetër konkurrent i “Big Brother Vip”

Edhe pak ditë na ndanë nga nisja e spektaklit  “Big Brother VIP” dhe tashmë kanë filluar të zbulohen disa  emra nga banorët. Prej disa ditësh,...

“Dua t’a bëj me ty që ti të bëhesh Star”, ish-konkurrentja e “Love Story” akuza të forta për Albi Nakon: Më ka ngacmuar seksualisht

E njohur si vajza ekspresive, Marinela Hysa, ish konkurrentja e “Love Story” ka hedhur akuza të forta ndaj balerinit Albi Nako. Marinela ka treguar në...

E bullizuan për shkak të peshës në emision, “shpërthen” gazetari shqiptar: Çfarë po bëni? Po i vendosni vajzat 8 vjeçe të kërcejnë si striptiste...

Një video e një vajze të vogël, e cila është pjesë e emisionit “T’ka mami yll” është bërë virale. Konkurrentja e vogël, dëshironte të...

Bullizuan vajzën e vogël, Dafina Zeqiri “shpërthen” ndaj batutës së gabuar të Albi Nakos dhe Erjona Rusit: Keni nevojë për ndihmë!

Dafina Zeqi ka reaguar e revoltuar ndaj sjelljes Albi Nakos dhe Erjon Rusit, të cilët bullizuan vajzën e vogël, pjesë e emisionit “T’ka mami...

Bullizuan vajzën e vogël, dhe videoja mori “dhenë”, Erjona Rusi kërkon falje: Unë s’jam as idiote e as monstër që t’i them një fëmije…(E...

Në rrjetet sociale prej dy ditësh po qarkullon video ku koreografi Albi Nako dhe gazetarja Erjona Rusi “bullizuan” një vogëlushe. Në videon që qarkullonte Erjona...

Albi Nako nuk “kursen” as fëmijët e vegjël, bullizon për peshën e saj vajzën e mitur (Video)

Koreografi Albi Nako sërish ka bërë “gafën” e rradhës dhe është vendosur në fokus të rrjeteve sociale për bullizëm. Pasi bullizimit që i bëri një...

Koreografi Albi Nako zbulon problemin që e ka mbajtur jashtë skenës: Më plas shpirti për të kërcyer, por ka kosto

Balerini dhe koreografi i njohur, Albi Nako ka zbuluar një problem që e ka mbajtur jashtë skenës.   Në një rrëfim për...

Klaudia Pepa përfshihet në polemikat për fituesin e FiK, përfundon duke bërë deklaratën e papritur për Albi Nakon

Klaudia Pepa nuk i ka shpëtuar përfshirjes në polemika për fituesin e Festivalit të Këngës magjike, por ka përfunduar duke bërë një deklaratë të...

Albi Nako i jep pozicionin e rëndësishëm Alba Hoxhës (VIDEO)

Pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje me bukuroshen Alba Hoxha, e cila më pas u tha se...

Albi Nako e pushoi, Graciano Tagani largohet edhe nga RTV Ora, zbulohet posti i rëndësishëm në Top Channel

Koreografi Albi Nako e pushoi nga puna vetëm me një mesazh, por balerini Graciano Tagani u zhvendos në një tjetër televizion në një kohë...

Lajmet e fundit