Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

aktorja

Çfarë i ndodhi aktores? Amber Heard shfaqet me paterica në publik (FOTO)

Fotot nga dalja e re publike e Amber Heard kanë shqetësuar fansat  e aktores.  Në pamjet e publikuara nga Page Six, ish-bashkëshortja e Johnny Depp shfaqet duke...

VIDEO/ E kemi parë të gjithë, Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar

Kiara Tito është një ndër vajzat më të komentuara. Njëtë si atëhere kur ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe tani që ndodhet...

Mia Khalifa jep leksione për studentët në Oksford: Mezi pres t’ja tregoj fëmijëve të mi çfarë ka bërë e ëma e tyre

Aktorja libaneze e filmave për të rritur, Mia Khalifa, është shfaqur duke dhënë leksione për studentët në Universitetin prestigjoz të Oksfordit. Ka qenë vetë Mia...

VIDEO/ “Hajde bujrëm”, Monika Lubonja është fejuar?

Aktorja Monika Lubonja ka folur për marrëdhënien që ka me vajzën e saj, Tean.  Ajo ka treguar se e ka rritur vajzën, njësoj si...

“Të vinte kjo ditë se kishim menduar”, fansat e Luizit “të çmendur” pas Oltës, ja çfarë bëjnë ata

E kujt ja priste mendja që edhe fansat e Luizit do të “dashuroheshin”  me aktoren Olta Gixhari?! Pas “urrejtjes” në rrjet kur ajo ishte...

VIDEO/ “Betohem për kokën e saj”, Rudina Dembacaj i “vë vulën” akuzave të ish-bashkëshortit se e ka ndarë nga vajza

Rudina Dembacaj është një ndër aktoret më të përfolura në showbizin shqiptar. Herë pas here ajo vjen në vëmendje të mediave rozë. Gjatë ditëve të...

“Më goditi e më la të shtrirë në dëborë”, i moshuari padit aktoren e famshme, i kërkon 300 mijë dollarë dëmshpërblim

Aktorja e njohur amerikane Gwyneth Paltrow ka përfunduar në gjykatë, pas pretendimeve se ka goditur një person teksa po bënte ski në Utah në...

Mevlan Shanaj kujton takimin e fundit me Mimika Lucën: Kjo ikje, ishte i vetmi gabim i yti

Artisti Mevlan Shanaj, ka kujtuar takimin e fundit me aktoren Mimika Luca, e cila ditën e sotme ndërroi jetë në moshën 85-vjeçare. Teksa ka publikuar...

E kishte shtëpinë afër epiqendrës, zhduket aktorja e njohur turke pas tërmetit?

Modelja dhe aktorja e njohur turke, Cansu Dere, ka shqetësuar ndjekësit, pasi nëj video në “TikTok”është bërë virale, ku pretendohet se ajo është zhdukur...

“Dorëzohet” Olta para Luizit? Aktorja: Zihem e grihem me atë por ai meriton fitoren

“Tomy and Jerry” i shtëpisë së Big Brother Vip, pa dyshim që janë Olta dhe Luizi. Këngëtari nuk pranon kur ka të drejtë Olta...

Lajmet e fundit