Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

aktor

Bota e artit në zi, vdes aktori i njohur

Aktori i 'Heartbeat' Peter Benson ka ndërruar jetë në moshën 75 vjecare pasi humbi betejën me një sëmundje të rëndë. Lajmin...

Ndriçim Xhepa në reanimacion, tjetër ndërhyrje kirurgjikale

Aktori Ngriçim Xhepa është shktruar sërish në spital, dhe ka kryer një tjetër ndërhyrje kirurgjikale. Mësohet se Xhepa ndodhet në një...

Aktori i njohur rrëfen eksperiencën e parë në Portokalli: E hëngra njëherë dhe më ka bërë mirë

Aktori i humorit Visjan Ukcenaj rrëfen eksperiencën e parë si aktor në "Portokalli". Ai shprehet se kur shkoi për të performuar...

“Çmendet” aktori i njohur i telenovelave, godet live gazetarin (VIDEO)

Aktori i njohur i telenovelave meksikane me sa duket e ka zbritur rolin e tij në tapetin e kuq pasi ka goditur një gazetar...

Lajmet e fundit