Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

aktor

Nga filmi tek aktori më i mirë, lista e fituesve në “Oscars 2023”

Është mbajtur mbrëmja më e madhe në industrinë e filmit, “Oscars 2023”.Në Los Angeles u shënua edicioni i 95-të i ndarjes së çmimeve më...

Nuk do të jetë në “Portokalli”, Tan Brahimi zbulon arsyen (VIDEO)

Ish-banori i “Big Brother Vip”, Tan Brahimi nuk do të jetë këtë të dielë në “Portokalli”. Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori...

Prej ditësh në koma, ndërron jetë në moshën 61 vjeçare aktori Tom Sizemore

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare aktori i njohur Tom Sizemore. Ai njihet për rolet e tij në filmat si “Saving Private Ryan” dhe...

“E do robi një nuse”, aktori shqiptar në kërkim të partneres: As turke dhe as gjermane s’ka goditur, dua të shoh këtu në Shqipëri

Nik Xhelilaj, është një aktor me një karrierë brenda dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Ai është shprehur mbrëmjen e sotme se pas parave e...

Ylli i serialit të famshëm amerikan gjendet i pajetë në banesë

Cody Longo, ylli i serialit të famshëm amerikan “Days of Our Lives”, ka ndërruar jetë në moshën 34-vjeçare. Mediat e huaja bëjnë me dije se...

Amos Zaharia reagon për herë të parë pas daljes nga “Big Brother Vip”: Kërkoj ndjesë…

Aktori Amos Zaharia ka bërë reagimin e tij të parë pas eliminimit nga “Big Brother Vip” në prime-in e djeshëm.Përmes një postimi në Facebook,...

Theu 30 kocka, aktori i njohur bën reagimin e parë pas aksidentit të rëndë teksa pastronte dëborën

Aktori i njohur Jeremy Renner mbeti i plagosur rëndë ditën e Vitit të Ri jashtë banesës së tij në Nevada, teksa po pastronte dëborën. Jeremy...

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa feston sot ditëlindjen

Aktori i mirënjohur i skenës shqiptare Ndriçim Xhepa, feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 66 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, artisti ka marrë...

Sot feston ditëlindjen, Rama uron aktorin e madh Robert Ndrenika

Aktori i mirënjohur i skenës shqiptare, Robert Ndrenika sot feston ditëlindjen. Artisti mbush sot 81 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë për të,...

Adriano Celentano feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush legjenda e muzikës italiane

Këngëtari dhe aktori i famshëm italian Adriano Celentano feston sot 85 vjetorin e lindjes. Ylli i muzikës italiane ka lindur në Milano ku si fillim...

Lajmet e fundit