Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

aksident

Aksidentoi për vdekje 3-vjeçarin në Kakavijë, arrestohet shoferi (Emri)

Policia ka arrestuar shoferin e makinës që aksidentoi për vdekje një fëmijë 3-vjerçar në Kakavijë. Ai është shtetasi Altin Lengo, 42...

Lëvizte me biçikletë, makina e përplas dhe e lë të vdekur

Një person ka humbur jetën këtë mëngjes në rrugën e Rinasit. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:30 ku një automjet ka përplasur personin që...

Denoncimi i Berishës: Vëllai i drejtoreshës i preu kokën viktimës në aksident

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në profilin e tij zyrtar në Facebook, atë që ai e quan fshehje e ngjarjes nga policia, pasi sipas...

Vdekja e punëtorit të mirëmbajtjes, policia arreston përgjegjësin e firmës, dy procedohen në gjendje të lirë

Hasan Fjolla, punëtor i mirëmbajtjes së rrugësve humbi jetën ditën e djeshme pasi u përplas nga një automjet në autostradën Tiranë-Durrës. ...

Lajmet e fundit