Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

aksident

U përplas nga kamioni, humb jetën në spital i aksidentuari një javë më parë

Ka humbur betejën me jetën i aksidentuari në fillim të javës në aksin rrugor që të çon në fshatin Rreth të Shijakut. ...

Aksidentoi për vdekje 53-vjeçarin, flet për herë të parë deputeti i PDIU: Kam vetëm një keqardhje!

Flet për herë të parë deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi i cili ditën e djeshme aksidentoi për vdekje 53 vjeçarin Seit Sorra. ...

Aksident i rëndë gjatë natës në Vlorë, plagoset pasagjeri

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës në Vlorë.  Rreth orës 03:55 të mbrëmjes, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga...

Aksident tragjik këtë mëngjes, humb jetën 11-vjeçarja, plagosen 3 të tjerë

Një aksident tragjik ka ndodhur lëtë mëngjes në aksin rrugor Cërrik-Papërr. Si pasojë ka humbur jetën një 11 vjeçare, si dhe janë plagosur tre...

Aksident në autostradë të Durrësit, makina bëhet petë

Një aksident mësohet se sapo ka ndodhur në autostradë të Durrësit. Një qytetar raporton për newsbomb.al se nga përplasja e dy...

Turistja bie nga shkëmbinjtë e Ksamilit, me helikopter transportohet në Tiranë

Një turiste bullgare me banim në Sofje është rrëzuar dje nga shkëmbinjtë teksa po qendronte afër bregut të detit në Ksamil. Ajo...

Aksidentohet rëndë me motorr, ndërron jetë 23-vjeçari nga Kruja (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekjen e një 23 vjeçari ka ndodhur sot në aksin Fushë Krujë-Tiranë.   23 vjeçari Laert Bami banues...

Aksident në Korçë, makina përplas 67 vjeçarin

Vetëm pak minuta më parë një aksident automobilistik ka ndodhur te ura Bulgarecit, në Korçë, ku ka mbetur një i plagosur. ...

Përplasen 2 automjete në Elbasan, plagosen 3 persona

Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd ka ndodhur një aksident ditën e sotme. Si pasojë e përplasjes së 2 automjeteve 3 persona kanë mbetur...

Lajmet e fundit