Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

aksident

Përplasi për vdekje të moshuarin në Korçë, arrestohet 28-vjeçarja (EMRAT)

Policia ka arrestuar 28-vjeçaren Olta Meta, e cila përplasi për vdekje me makinë 79-vjeçarin Muhamet Allisha në Korçë. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme...

Aksident në Gjirokastër, dy makina përplasen me furgonin

Një aksident i trefishtë është shënuar ditën e sotme në aksin Gjirokastër-Tepelenë pranë kryqëzimit të Urës së Kardhiqit. Bëhet me dije se në aksident është...

Policia zbardh aksidentin në Lezhë: 25 vjeçari përplasi disa herë me makinë ish-kunatin, shkak divorci me motrën

Një ngjarje që u raportua fillimisht si aksident është zbardhur nga Policia e Lezhës. Mësohet se në kërkim është shpallur një 25 vjeçar, i...

 “Ishte aksident, jo vrasje”, 27-vjeçari shqiptar që vrau të renë greke thyen heshtjen nga qelia

Vdekja e 21-vjeçares Ema, e cila humbi jetën pas një aksidenti në Selanik tronditi opinionin publik në fund të nëntorit të kaluar. Autori i ngjarjes...

Dy makina bëhen “copash” në Lezhë-Shëngjin, 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në aksin Lezhë-Shëngjin, ku katër persona janë plagosur. Sipas informacioneve paraprake, dy automjetet janë...

Aksident i trefishtë në mes të Sarandës (FOTO)

Tre automjete janë përfshirë në aksident mesditën e sotme në një kryqëzim në qytetin e Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë shkollave “Adem...

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, ndërron jetë shoferja 32-vjeçare

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në mbikalimin e Patokut-Laç, me pasojë vdekjen. Bëhet me dije se shtetasja M. M. 32 vjeçe,...

Studimi për gjoksin e silikonit: Shërben si airbag në aksident

Bazuar në rezultatet e shkencëtarëve, presioni në gjoks me implante silikoni ishte 23% më i ulët se në një gji natyral. Siç raporton gazeta gjermane...

U aksidentua nga një makinë në aksin ‘Pogradec-Lin’, ndërron jetë turistja italiane

Turistja italiane, Elena Radaelli e cila u përfshi në një aksident të rëndë në aksin rrugor “Pogradec-Lin” dhe ka ndërruar jetë në spitalin e...

VIDEO/ Po raportonte direkt nga SPAK, makina “përplas” gazetarin

Një incident ka ndodhur sot përpara ambienteve të Prokurorisë së Posaçme, aty ku gazetari Arsen Rusta ka qenë duke raportuar direkt për zhvillimet e...

Lajmet e fundit