Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

aksident ne kamez

Aksident i rëndë në Kamëz, motori përplaset me shtyllën e tensionit, humb jetën 30-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz, në vendin e njohur “Tre fushat”. Paraprakisht mësohet se një 30-vjeçar i cili po...

VIDEO/ Aksidentoi 16 vjeçaren në Kamëz dhe u largua, Policia arreston Kastratin në parkingun e hotelit

Besarda P. 16 vjeçe, ka mbetur e plagosur lehtë pasditen e djeshme në Kamëz, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në vijat e...

Aksident në Kamëz, përmbyset makina (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në pak minuta më parë në qytetin e Kamzës. Një makinë pasi ka dalë nga...

Lajmet e fundit