Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

akmpione

Rama ndan foton me tre kampionet olimpike: Simbolet e reja të Forcave të Armatosura të Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foto me tre kampionet olimpike shqiptare, Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi. Ai shihet mes tre vajzave, teksa shkruan...

Lajmet e fundit