Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

agim kajmaku

U kap me 20 kg kokainë në Itali, lihet i lirë Agim Kajmaku dhe nipi i tij

Është liruar ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, i cili u kap me 20 kg kokainë së bashku me nipin e tij në Itali në...

Ish-kryebashkiaku i arrestuar në Itali me kokainë, Agim Kajmaku i shpëton hetimit pasuror nga SPAK

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsonit dhe Krimit të Organizuar, SPAK, deklaroi se nuk ka filluar asnjë hetim pasuror për ish-kreun e Bashkisë së Vorës,...

“Policia e kishte në mbikëqyrje”, Hoxha për arrestimin e Agim Kajmakut: Italianët e kishin pikasur, po prisnin për ta kapur me prova

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka folur në lidhje me arrestimin e e ish-kryetarit të Bashkisë së Vorë, Agim Kajmaku, në Itali, i cili...

“Kokaina Express”, mediat italiane: Gruaja e Kajmakut ka 2 milionë dollarë në bankë! Çfarë u gjet në kamionin e ish-kryebashkiakut në Durrës

“Durrës-Monterubbiano: Kokaina ekspres”. Kështu shkruajnë mediat italiane këtë të diel në lidhje me ngjarjen e bujshme të arrestimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku...

Kajmaku MOHON akuzat për 20 kg KOKAINË të kapur në biznesin e tij: Nuk kam lidhje fare!

Ish-kryebashkiaku i Vlorës, Agim Kajmaku, i cili u kap me 20 kg kokainë së bashku me nipin e tij, kanë dhënë dëshminë e tyre sot...

Në Itali u kap me 20 kg kokainë, në Shqipëri akuzohet për falsifikim dokumentash, Prokuroria: Kemi ankimuar vendimin e gjykatës për Agim Kajmakun

Prokuroria ka apeluar vendimin e gjykatës së Shkallës së Parë për pushimin e ccështjes ndaj ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmakut për falsifikim të dokumentave....

Arrestimi i Agim Kajmakut, Berisha: Miqtë e Ramës po përfundojnë njëri pas tjetrit në qeli

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për arrestimin e Agim Kajmakut, i cili ra në prangat e policisë italianë, pasi u kap së bashku me...

“Gimi është si puna ime”, Alibeaj për arrestimin e Agim Kajmakut: Kur PD e denoncoi, Rama e mbrojti

Kreu i Grupit Parlamentar i PD, Enkelejd Alibeaj ka reaguar për arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, i cili ra në prangat e...

Drogë me vlerë 1 mln euro, DEL VIDEO e aksionit, si ranë në gjurmët e policisë italiane Agim Kajmaku dhe nipi i tij

Policia italiane ka publikuar pamje nga operacioni, ku ra në pranga ush-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku dhe nipi i tij. Kajmaku dhe nipi i tij...

Detaje nga arrestimi i ish-kryebashkiakiut të Vorës në Itali, policia e vëzhgonte prej muajsh, drogën e kishte fshehur në vazon e luleve

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, i cili është prangosur në Itali, pasi akuzohet për...

Lajmet e fundit