Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Agim Ademi

“Besoj dhe Presidenti Agim Ademi është dakord”, Balla i dhuron fanelën kuqezi Sveçlës

Kombëtarja e Shqipërisë dhe përfaqësuesja e Kosovës kanë pasur “përplasje” në distancë ditën e fundit, për shkak të futbollistëve Daku dhe Muja që zgjodhën...

48 orë në paraburgim, Prokuroria urdhëron ndalimin e Agim Ademit

Agim Ademi është ndaluar dhe do të qëndrojë në dhomat e paraburgimit për 48 orët e ardhshme. Ky është lajmi që vjen nga Kosova teksa...

Presidenti Ademi në prangat e Policisë? Zbardhet e vërteta

Dje në Kosovë u përhap me shpejtësi lajmi se është arrestuar presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi. Megjithatë duket se gjithçka ka...

Agim Ademi, presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës arrestohet për shpërdorim të fondeve

Policia e Kosovës e ka arrestuar kreun e Federatës së Futbollit, Agim Ademi. Mediat vendase shkruajnë se Ademi po merret në pyetje prej katër...

Kërcënoi me vdekje dhe dhunë, dënohet me burg babai i Capital T

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi, njëherazi dhe babai i reperit shqiptar Trim Ademi i njohur ndryshe edhe si Capital...

Lajmet e fundit