Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

adnan dibrani

PAMJET/ Deputeti shqiptar në Suedi, Adnan Dibrani shpëton foshnjën që po mbytej në lumë

Një grua ka humbur jetën sot nga mbytja në lumin Moraça në Podgoricë, ndërsa foshnja e saj është nxjerrë e gjallë dhe është transferuar...

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Suedisë, shpëton një foshnje që po mbytej në lumë

Një grua ka humbur jetën sot nga mbytja në lumin Moraça në Podgoricë, teksa foshnja e saj, është nxjerrë e gjallë nga aty dhe...

Zgjedhjet në Suedi, Gjiknuri dhe Denaj shpërndajnë fletëpalosje për SDP-në: Ndihmojmë tre kandidatët me origjinë shqiptare

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri dhe deputetja Anila Denaj kanë ndjekur nga afër fushatën për zgjedhjet parlamentare dhe vendore në Suedi. Gjiknuri...

Tre mandate deputet në Suedi, shqiptari Adnan Dibrani zgjidhet kryetar i shoqatës parlamentare për Ballkanin Perëndimor

Adnan Dibrani, shqiptar i Mitrovicës, është zgjedhur kryetar i shoqatës parlamentare të Suedisë RIKSTAG, për Ballkanin Perëndimor. Detyra kryesore e Rikstagut është të forcojë...

Lajmet e fundit