Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

abuzim

Rikthehen paditë për abuzime seksuale nga Michael Jackson

Dy persona të cilët pretendojnë se janë abuzuar seksualisht si fëmijë nga mbreti i muzikës Pop, Michael Jackson, mund të rihapin një padi kundër...

Papa takohet me viktimat e abuzimit seksual nga klerikët: Kisha duhet të dëgjojë “vajin” e viktimave

Papa Françesku ka zhvilluar një takim privat me viktimat e abuzimit seksual nga klerikët fetarë, në kuadër të një vizite pesëditore në Portugali. Vatikani...

Abuzoi seksualisht me 24-vjeçaren, prangoset autori në Lushnjë

Një 32 vjeçar është arrestuar nga Policia e Lushnjës, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 24 vjeçare. Ka qenë vetë...

Çmimet e kripura të taksive të Rinasit, Autoriteti i Konkurrencës njofton nisjen e hetimeve për abuzim

Autoriteti i Konkurrencës njofton hapjen e procedurës së hetimit paraprak ndaj ndërmarrjes Tirana International Airport SHPK në tregun e shërbimit taksi, për udhëtarë nga...

Përdhunoi 20 vjeçaren me probleme të shëndetit mendor, policia ndalon 70 vjeçarin nga Belshi

Policia e Elbasanit njofton se ka ndaluar shtetasin Ferit Hysa i cili u denoncua nga emisioni  “STOP” mbrëmjen e djeshme.  70  vjeçari u denoncua...

E RËNDË/ 4-vjeçari përdhunohet nga i ati, gjyshja e puthte në organin gjenital

Një djalë 4-vjeçar në Greqi ka përjetuar momente tmerri nga babai i tij, i cili dyshohet se e ka përdhunuar vazhdimisht dhe madje ka...

Kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur, arrestohet 55 vjeçari në Tiranë

Një 55 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur. Në pranga...

Rrëfimi tronditës i nënës: Vajza është abuzuar seksualisht në shkollë dhe te “Zyber Hallulli”

Ajo ka jetuar nëpër institucionet e përkujdesit shtetëror që 40-ditëshe dhe deri në moshën 12 vjeç. Për pak muaj e mitura mbush 16 vjeçe...

Përdhunoi 15 vjeçaren, vihet në pranga i riu nga Mallakastra

Një 19 vjeçar  nga Mallakastra është arestuar nga Policia, pas dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 15-vjeçare. Në pranga ka rënë shtetasi me...

“Na vinin në dhomën e konviktit natën vonë..”, Paris Hilton rrëfen abuzimin seksual që ka përjetuar në adoleshencë

Aktorja e famshme amerikane Paris Hilton ka rrëfyer së fundmi detajet e abuzimeve seksuale që ajo ka përjetuar në adoleshencë, teksa ndiqte një shkollë...

Lajmet e fundit