Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

9 vjecari

PAMJE TË RËNDA/ Prej dy ditësh 9-vjeçari i bllokuar në pusin 10 metra, momentet kur kërkon ndihmë

Vetëm dy javë pas ngjarjes së rëndë të 5-vjeçarit Rayan Awram, në Marok, pasi mbeti i bllokuar në një pus, duke se historia është...

9-vjeçari shqiptar humbi jetën nga korenti, flet i ati: Fqinji ma solli të vdekur, e mora në krahë dhe e putha

Ditën e djeshme nja ngjarje tronditëse ndodhi në Zakynthos, Greqi ku një fëmijë 9-vjeçar humbi jetën pasi e zuri korrenti. 9-vjeçari shqiptar ka qenë duke...

TRAGJIKE/ Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, ku është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç. ...

Lajmet e fundit