Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

8 viktima

Aksident tragjik në Turqi, autobusi del nga rruga, humbin jetën 8 persona dhe plagosen 35 të tjerë

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Turqi, ku kanë humbur jetën 8 persona dhe kanë mbetur të plagosur 35 të tjerë. Mediat...

Iu injektuan drogë, policia nis hetimet për ngjarjen tragjike në koncertin e Trevis Scott ku humbën jetën 8 persona

Policia në Hjuston, Teksas, ka hapur një hetim penal për vdekjet në festivalin Astroëorld të premten, ku pritej të performonte Travis Scott. Të paktën tetë...

Përmbyset autobusi në Hungari, 8 viktima dhe shumë të lënduar

Tetë persona kanë humbur jetën dhe shumë të tjerë (48) mësohet se janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Aksidenti ka ndodhur në...

Bie orteku masiv në Himalaje, vdesin 8 persona, 6 të tjerë ndodhen në gjendje kritike

Të paktën tetë persona kanë humbur jetën dhe 384 të tjerë u shpëtuan të premten, pasi një ortek masiv u lëshua nga maja e...

Humbin jetën 8 persona nga Covid në Kosovë, më i riu 49 vjeç, bie ndjeshëm numri i të infektuarve

8 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Rastet e vdekjes janë nga komunat: Gjilan 3 raste (76, 70,...

Bie numri i viktimave nga Covid-19, mbetet i lartë numri i të infektuarve (SHIFRAT)

Tetë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, ku më i riu është një 61-vjeçar. Rastet e vdekjes janë...

TRAGJIKE/ Pas shpërthimit në katin e parë, shembet e gjithë ndërtesa, 8 të vdekur dhe mbi 20 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kajro të Egjiptit, ku është shembur një ndërtesë. Bëhet me dije se deri më tani...

Lajmet e fundit