Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

54 vjecari

Sherr për motive të dobëta në Mirditë, katër vëllezërit bëjnë për spital 54 vjeçarin

Një 54 vjeçar është dhunuar barbarisht nga katër vëllezër në Mirditë, nga katër vëllezër të cilët janë identifikuar dhe shpallur në kërkim nga Policia....

Po ikte nga Shqipëria me çantën me para, 54 vjeçarit i zbulohen mijëra euro në Kakavijë

Një 54 vjeçar nga Gjirokastra është proceduar në gjendje të lirë nga Policia Kufitare në Kakavijë, pasi ka qenë duke dalë nga Shqipëria me...

Mashtroi dy persona dhe u mori sasi të mëdha parash, arrestohet 54-vjeçari në Tiranë

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet se nëpërmjet mashtrimit ka përvetësuar shymë të mëdha parash. Shërbimet e Policisë kanë...

Kishte mbjellë kanabis në një tokë në pyll, arrestohet 54-vjeçari në Mallakastër

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Mallakastrës, pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

I vunë zjarrin një parcele me ullishte, arrestohet një 54-vjeçar dhe shpallet në kërkim i vëllai

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, ndërsa vëllai i tij është shpallur në këkrim pasi akuzohen se dogjën një sipërfaqe toke me...

U pa në restorantin afër liqenit, zhduket në mesnatë 54-vjeçari

Një 54 vjeçar nga Dibra është zhdukur nga mesnata e djeshme. Sektori i Punëve të Brendshme në Ohër informon se është...

Lajmet e fundit