Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

50 vjet

Elton John mbyll 50 vite karrierë dhe u thotë lamtumirë fansave

Elton John u tha miliona fansave se do të mbeten në "mendjen, zemrën dhe shpirtin e tij", duke përfunduar turneun e tij të lamtumirës...

SPAÇ, 50 vjet nga ferri që s’duhet harruar!

Maji i këtij viti duhet të shënohet në kalendar si Maji i 50 vjetorit të revoltës së parë të madhe në burgun e Spaçit....

Lajmet e fundit