Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

50 mije

“50 mijë lekë vota”, zbardhen përgjimet me të infiltruarin e prokurorisë që çuan në burg Fredi Belerin

Prokuroria e Posaçme sot pranoi kërkesën e bërë nga akuza e Vlorës, për kalimin për kompetencë të dosjes për Fredi Belerin. Kandidati i “Bashkë...

“Paga mesatare në 900 euro”, Rama jep lajmin e mirë dhe për pensionistët: 50 mijë lekë shtesë mbi pensionin muajin tjetër

Kryeministri Edi Rama ka folur pas mbledhjes së qeverisë, ku ka dhënë lajmin e mirë për pensionistët. Ai është shprehur se pensionistët do të marrin...

Rama për bonuset e fundvitit: 50 mijë lekë për pensionistë, 110 mijë për të gjithë ata që marrin pension invaliditeti

Kryeministri Edi Rama ka folur për media pas mbledhjes së qeverisë. Rama tha se është marrë vendimi që të jepen bonus 50 mijë lekë të...

Lajmet e fundit