Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

43 vjeç

Zhduket 43-vjeçari në Tiranë, gruaja ngre alarmin në polici

Një 43-vjeçar është zhdukur nga banesa pa lënë asnjë gjurmë në Tiranë. Bëhet me dije se në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur shtetasja...

“Mund të parashikoj të ardhmen”, arrestohet 43-vjeçarja në Krujë që mashtronte dhe merrte para nga qytetarët

Një grua ka rënë në prangat e policisë së Krujës, pasia akuzohet për mashtrim. Bëhet me dije se është arrestuar Elena Muhaxhiri, 43 vjeçe, banuese...

La familjen, karrierën dhe atdheun, politikanja suedeze lufton në Ukrainë

Politikanja suedeze 43-vjeçare Karoline Nordengrip është bërë pjesë e ushtrisë ukrainase. Ajo hoqi dorë nga rroga e majme, karriera ambicioze në politikë dhe bashkëshorti i...

“E vrava”, 43-vjeçari me një plumb në gjoks i mori jetën kunatës, babai fshehu armën pas shtëpisë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e shënuar ditën e sotme në Shkozë të Tiranës, ku Roland Sinani vrau kunatën Migena Sinani dhe...

U bllokua për 18 orë në kanionet e Gramshit, flet 43-vjeçari: Ishte e frikshme, s’do të shkoja përsëri atje

Ka folur 43-vjeçari, i cili mbeti i bllokuar për 18 orë në kanionet e Gramshit. Ai u shpreh se i pëlqen natyra dhe se ka...

DALIN PAMJET/ Momenti kur RENEA shpëton 43-vjeçarin që mbeti i bllokuar në kanionet e Gramshit teksa kërkonte për flori

Janë publikuar pamjet gjatë operacioit të RENEA-s, që arriti të shpëtonte një 43-vjeçar që ishte bllokuar në kanionet e Gramshit. Shërbimet e Policisë kanë mbajtur...

Ishte duke shëtitur me miqtë, 43-vjeçari ngec mes shkëmbinjve te “Kalaja e Tërvolit” në Gramsh

Një 43-vjeçar ka mbetur i bllokuar mes shkëmbinjëve të kanioneve në vendin turistik të quajtur “Kalaja e Tërvolit”. Bëhet me dije se ka mbetur i...

I dënuar me 6 vite burg në Greqi, arretohet 43-vjeçari në Vlorë

Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi ëhstë i dënuar me 6 vite burg në Greqi. Bëhet me dije se në...

U arratisën nga burgu grek, kush janë të burgosurit e rrezikshëm që i ikën policisë nga “duart” (Moshat e tyre)

Është identifikuar një nga 5 të arratisurit nga Komisariati i Kretës. Bëhet me dije se një nga të arratisurit është shtetasi O.P., me origjinë nga...

Dhunoi bashkëshorten dhe djalin e mitur, “tërbohet” 43-vjeçari nga Lushnja, hedh nga ballkoni orenditë e shtëpisë dhe shkatërron dy makina (DETAJE)

Një 43-vjeçar ka rënë në pranga e policisë së Lushnjes pasi akuzohet për “dhunë në familje”. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasin...

Lajmet e fundit