Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

4

Nga vettingu i politikanëve te vota e emigrantëve, Basha kthehet me 4 propozime

Lulzim Basha i është rikthyer politikës aktive, gati një vit e gjysmë pas dorëheqjes nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike. Ai sot ka zhvilluar...

Të akuzuar për prodhim dhe shitje drogë, Prokuroria e Lushnjës dërgon për gjykim 4 të pandehur

Prokuroria Lushnjës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim  katër të pandehurit që akuzohen për shitje të lëndëve narkotike. Konkretisht, të pandehurit K.M., M.P....

Iu gjetën armë në makinë, katër të arrestuarit e kokainës do kryenin vrasje në Dibër

Katër të rinjtë të cilët u arrestuan në kuadër të operacionit policor, që çoi në zbulimin e laboratorit të drogës në Fier, do të...

Lajmet e fundit