Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

31 vjec

Grabiti 4 milionë lekë në një banesë, arrestohet 31-vjeçari në Sarandë, policia zbulon dhe tjetër vjedhje

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Srandës pasi akuzohet për disa vjedhjeve. Në pranga ka rënë shtetasi Klevis Jashari 31 vjeç,...

Vodhi mjete pune në disa biznese, arrestohet 31-vjeçari në Kamëz

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kamzës, pasi akuzohet për disa vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi Y....

Në kërkim për vjedhje, arrestohet 31-vjeçari në Vlorë, në makinë i gjendet armë

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi ishte në kërkim për vjedhje dhe është kapur dhe me armë në makinë. Bëhet...

“Unë jam Habib Rexha, kam marr vendimin…”, 31-vjeçari bën video krah babait para vetëdorëzimit në polici (VIDEO)

Habib Rexha është vetëdorëzuar në Polici pasi dy ditë më parë ekzekutoi me armë zjarri, Arjan Gosën. 31-vjeçari, Habib Rexha, është vetëdorëzuar mesditën e...

Detaje nga ngjarja në Tiranë, 31-vjeçari rrahu me këmbë karrigie bashkëjetuesen se ishte xheloz, e reja u dërgua në spital e gjakosur

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar në Tiranë, ku një vajzë u mbajt e mbyllur dhe u dhunua me...

Vodhi sende me vlerë në një lokal, arrestohet 31-vjeçari në Durrës (Emri)

Një 31-vjeçar ka rënë në prangats e policisë së Durrësit, pasi akuzohet për një vjedhje në një lokal. Bëhet me dije se në pranga ka...

I shpallur në kërkim nga Italia për vjedhje, arrestohet 31-vjeçari në Krujë (Emri)

Një 31-vjeçar është arrestuan në Krujë, pasi është i shpallur në kërkim nga Italia për akuzat e vjedhjes në rrethana rënduese. Bëhet me dije se...

Tentoi të fuste kontrabandë mbi 17 mijë euro, ndalohet 31-vjeçari në Rinas

Një 31-vjeçar është proceduar në Rinas pasi ka tentuar të fusë në vend një shumë parash të padeklaruara. Bëhet me dije se në çantën e...

EMRI/ Kërcënoi me armë vëllain dhe dajën, arrestohet 31-vjeçari në Tiranë

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka kërcënuar me jetë vëllain dhe dajën. Bëhet me dije se në...

50 euro në pasaportë, 31-vjeçari tenton të korruptojë policin në Kakavijë pasi kishte thyer afatin e qëndrimit në Shengen

Një 31-vjeçar është proceduar nga policia në Kakavijë, pasi ka tentuar të korruptonte punonjësin e Policisë Kufitare, për të dalë nga vendi ynë, pasi...

Lajmet e fundit