Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

27 vjecari

La lekët e firmës në kumar dhe i tha Policisë se ja vodhën, arrestohet i riu në Tiranë

Një 27 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga shërbimet e Komisariatit Nr.6 pasi ka bërë kallëzim të rremë. Ky shtetas ka njoftuar Policinë se...

Me shpejtësi deri në 197 km/orë dhe pa rrip sigurimi, makina inteligjente kap “mat” 27-vjeçarin nga Kosova

Vijon monitorimi i pandërprerë i qarkullimit rrugor, duke përdorur makinën inteligjente dhe mjetet e tjera të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave. Përgjatë...

“Do t’ju publikoj fotot dhe videot intime” , 27-vjeçari në Mallakastër shantazhon dy adoleshentet (EMRI)

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia pasi shantazhonte dy adoleshente për t' i dhënë para, që të mos iu publikonte foto dhe video personale. Sipas...

“Shqiponjat” prangosin 27 vjeçarin nga Lushnja në “Don Bosko”: Në kërkim për drogë dhe vrasjen e një personi në Korçë

Një 27 vjeçar nga Lushnja është prangosur në Tiranë nga "Shqiponjat". Lulzim Spahia ishte shpallur në kërkim për veprën penale "Vrasja" kryer në bashkëpunim,...

Aleksandër Sadikaj nga Berati, humbi të dyja këmbët nga shpërthimi dhe ndërroi jetë në spital (Dyshimet e Policisë)

Aleksandër Sadikaj ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spital, pas një shpërthimi të fuqishëm që hodhi në erë makinën me të cilën ai...

Dalin detaje të reja nga vdekja e 27-vjeçarit në Cërrik, humbi jetën nga shpërthimi sa doli nga banesa (VIDEO)

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi ditën e sotme në Cërrik, ku një 27-vjeçar humbi...

EMRI/ Detaje tronditësë nga dhunimi i të miturës në Kamëz: Babai e kishte kafshuar, plagë në organet gj*nitale, nëna i del në mbrojtje autorit:...

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga dhunimi i të miturës në Kamëz. Burime për mediat kanë bërë me dije indetitetin e familjes, por...

Ra në kontakt me rrymën elektrike ku po punonte, ndërron jetë 27-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në “Rrugën e Elbasanit”, ku ka humbur jetën një 27-vjeçar. Policia njofton se rreth orës 12:45, në...

Identifikohet i mbyturi në Lezhë, ja kush është 27-vjeçari që u nxor i pajetë nga plazhi i Tales (EMRI)

Paulin Rrasa është 27-vjeçari i cili u mbyt në plazhin e Tales në Lezhë. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme, ndërsa policia bën me...

Akuzohet për përdhunimin e turistes gjermane, arrestohet 27-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat  e policisë greke, pasi akuzohet se ka përdhunuar një turiste gjermane të moshës së tij. Vajza 27-vjeçare ka denoncuar...

Lajmet e fundit