Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

25 prilli

Edi Rama: Tom Doshi është ËNGJËLL në krahasim me Saliun, Ilirin dhe Monikën! Unë kam të njëjtin qëndrim si ambasadorja dhe SHBA

Kryeministri Edi Rama ka komentuar ditën e sotme postimin e ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila shprehej se partitë politike duhet të reagonin për...

Hapja e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit, Enkelejd Alibeaj e pranon: Të dy partitë shkelën rregullat anti-COVID, por ne si PD nuk bëmë...

Enkelejd Alibeaj, kandidati që kryeson listën e PD në Fier foli për hapjen e fushtës elektorale të dy forcave më të mëdha politike PD...

Edi Rama: Simpatizantët e PD u mblodhën të gjithë dhe bënë një “COVID-center”, Basha nuk bëri gabim por një skandal të madh

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar kryedemokratin Lulzim Basha se ka bërë një skandal të madh anti-ligjor dhe anti-njerëzor me mbledhjen e qindra militantëve në...

Simpatizantët e pritën 1 orë në të ftohtë, mësohet arsyeja pse u vonua Lulzim Basha në çeljen e fushatës së Partisë Demokratike

Partia Demokratike ditën e sotme ka çelur fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, ku qindra dhe mijëra simpatizantë u mblodhën në sheshin “Nënë...

Kandidon për herë të parë, kryesuesja e listës së PS-së në Vlorë “rrëmbehet” nga emocionet teksa i “thur” lavde Ramës (VIDEO)

Kandidatja që kryeson listën e PS në Vlorë, Pranvera Resulaj, gjatë fjalimin të saj u emocionua aq shumë sa u ngatërrua disa herë para...

Erion Braçe: PS është shtëpia ime, hyra djalë e u bëra burrë. Edi Rama është vëllai im, mandatin e tretë 24 orë ujë për...

Zv.kryeministri Erion Braçe fjalën e tij në hapjen e fushatës elektorale të Partisë Socialiste e ka nisur me një lutje për qytetarët që humbën...

Lajmet e fundit