Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

21 janari

“21 Janari” shkon në Gjykatën e Lartë, bashkëshortja e Aleks Nikës kërkon të hetohet Berisha dhe Basha

Dosja e "21 Janarit" ka shkuar për rekurs në Gjykatën e Lartë. Rajmonda Nika, bashkëshortja e protestuesit të vrarë me plumb në kokë Aleks...

Kaloi çështjen në Prokurorinë e Tiranës, GJKKO rrëzon ankimimin e familjarëve të viktimave të 21 janarit

Gjykata e Posaçme e Apelit nuk ka pranuar ankimin e familjarëve të 21 janarit, te cilët kundërshtonin vendimin e SPAK, për kalimin e çështjes...

Ndrea Prendi dha urdhër “qëlloni në trupa, të hapet zjarr luftarak për t’i asgjësuar”! Publikohet audio e përgjimit të “21 Janarit”

Publikohet pjesë tjetër e audiopërgjimit të “grupit të zjarrit” në protestën e 21 janarit të 2011-ës ku mbetën të vrarë katër qytetarë. Në audio-përgjimin e...

Dokumenti/ Altin Dumani i dërgon Prokurorisë së Tiranës kallëzimin për 21 Janarin, vë në dijeni dhe xhaxhain e Aleks Nikës: Nëse ka prova për...

Kreu i SPAK Altin Dumani, i ka dërguar Prokurorisë së Tiranës kallëzimin që kanë bërë familjarët e të vrarëve më 21 Janar. Dokumenti mban...

Familjarët e viktimave të 21 janarit dorëzuan padi të re në SPAK, Mark Nika: Prokuroria ka frikë të hetojë, në audiopërgjimin e ri dëgjohet komandanti…

Familjarët e viktimave në protestën e 21 janari kanë bërë sot kallëzim të ri në në Prokurorinë e Posaçme (SPAK) kundër kreut të PD,...

Vrasjet e 21 Janarit, familjarët e viktimave kallëzojnë sot në SPAK Berishën, Bashën dhe Prendin

Famijarët e viktimave në protestën e 21 janari do të bëjnë këtë të enjte kallëzim të ri në Prokurorinë e Posaçme (SPAK) kundër kreut...

VIDEO/ Artan Hoxha publikon një tjetër pjesë të audiopërgjimit: Hajdeni aty ku rrinë ministrat….

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një pjesë tjetër të audiopërgjimit lidhur me ngjarjen e “21 Janarit”. Në një pjesë të audiopërgjimit të nxjerrë nga Hoxha...

Avokat Ngjela: Audio-përgjimi i 21 janarit nuk është provë gjyqësore, tani hetimi është sekret

Avokati i njohur Spartak Ngjela, është shprehur se këtë të enjte se audio-përgjimi i publikuar ditë më parë, për urdhrat e Gradës më 21...

Artan Hoxha thotë se është kërcënuar pas publikimit të përgjimit për “21 Janarin”

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se ka marrë kërcënime pas publikimit të audio-përgjimit të Gardës në protestën e 21 Janarit të vitit 2011. Në një...

“Rama ishte poshtë urës, e dinte që do të qëllonin drejt turmës”, Braho flet për 21 Janarin: Serverat s’fshihen dot, SPAK të nisë hetimet...

Ish-deputeti socialist, Spartak Braho ka folur mbrëmjen e sotme në lidhje me çështjen e 21 janarit dhe regjistrimeve të reja që kanë dalë në...

Lajmet e fundit