Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

2 vjetori

2 vite pa të atin, vajza e Bashkim Finos bën dedikimin prekës: Na mungon i shtrenjti ynë…

Bashkim Fino, ish-kryeministër i Shqipërisë dhe deputeti i Partisë Socialiste në disa legjislatura, u nda nga jeta si sot dy vite më parë pasi...

Lajmet e fundit