Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

13 vjec

E rëndë në Dibër, 13-vjeçari gjendet i mbytur në liqen

Një 13-vjeçar është gjetur i mbytur në liqenin e fshatit Shumbat në Dibër. Mbrëmjen e djeshme ka bërë kallëzim në policui shtetasi A. S. për...

I vihet flaka një motori në Yzberisht, autorët dy 13-vjeçarë

Një motomjet  është djegur pasditen e deshme në Yzberisht, Tirnaë. Bëhet me dije se është djegur një motomjet jo funksional, pa targa. Nga veprimet hetimore...

Rasti mrekulli/ Falë terapisë së re 13-vjeçarja mund kancerin

Një 13 vjeçare në Angli ka fituar me sukses  betejën ndaj kancerit falë një terapie të re, të zhvilluar pak kohë më parë nga...

Ermal Meta flet në TV italian: Emocioni ishte shumë i madh në koncertin në Shqipëri, ika nga vendi 13 vjeç

Këngëtari shqiptar Ermal Meta ka dhënë një intervistë për një televizion italian, ku është pyetur dhe për koncertin që ai mbajti në Tiranë. Ai...

Edhe pse vetë fëmijë, 13-vjeçarja shqiptare sjell në jetë një vajzë

Një vajzë 13-vjeçare shqiptare nga Kosova është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë 2.9 kg. Mjekët thonë se gjendja e nënës dhe...

Përndiqte vazhdimisht 13-vjeçaren, arrestohet i riu në Vlorë

Një 21-vjeçar është arrestuar nga Policia e qytetit të Vlorës pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një vajzë të mitur. Sipas njoftimit të uniformave blu...

“S’e kam prekur vajzën, ngjarje e trilluar”, akuzohet se ngacmoi seksualusht 13-vjeçaren, Gjykata “çon” në shtëpi 55-vjeçarin

Gjykata e Beratit ka vendosur masën “arrest shtëpie” me afat 20 ditë për 55-vjeçarin, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare. Bëhet me...

U përdhunua nga një banor i zonës kur po lypte në Cërrik, rrëfimi i 13-vjeçarit: Vrapova por më ndoqi, më çoi te varrezat…(E PLOTË)

Një 13-vjeçar ka rrëfyer se është abuzuar seksualisht nga një 18 vjeçar, rreth 6 muaj më parë në Cërrik. Ai ka treguar se ka qenë...

Vetëm 13 vjeç, por ky djalosh në SHBA ka 4 diploma universiteti

Është e rëndësishme që menjëherë të zbulohet inteligjenca dhe talenti i fëmijëve, të paktën kështu thonë prindërit e të diplomuarit më të rinj në...

Zbardhet vdekja e 13-vjeçares në Tiranë, policia: U vetëvra me armën e gjahut të babait

Zbardhet ngjarja e ndodhur mbasditen e djeshme ku 13 vjeçarja Kasandra Brahja u gjet pa shenja jete nga babai i saj në Tiranë. ...

Lajmet e fundit