Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

10 vjecari

Gjithçka ndodhi para syve të prindërve, ra nga hoteli dhe u dërgua në gjendje të rëndë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Durrës ku një 10 vjeçar ra aksidentalisht nga kati i tretë i hotelit. Menjëherë ai u...

Humbet 10-vjeçari në Tiranë, nëna ngre alarmin në polici

Një 10-vjeçar në Tiranë është zhdukur, pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe...

Pas 12 ditësh kërkime, gjendet trupi i pajetë i 10-vjeçarit në lumin Fan

Është gjetur trupi i 10-vjeçarit, pas 12 ditësh kërkim në lumin Fan. Më datë 5 prill, i mituri ra në ujërat e lumit Fan, Mirditë ...

Asnjë gjurmë nga 10-vjeçari që ra në lumin Fan/ Familjarët të dëshpëruar, kërkojnë ndihmë nga Kosova: Të ndërhyhet me mjete më të specializuara

Familja e 10 vjeçarit i cili u zhduk në lumin Fan një javë më parë, tashmë kërkon ndihmën e autoriteteve në Kosovë.  Ata kërkojnë...

Polumbarët ndërprenë kërkimet në lumin Fan, babai i 10-vjeçarit me lot në sy kërkon shtimin e forcave

Babai i 10-vjeçarit, Sevastian Laska, i cili u mbyt në lumin Fan ka kërkuar shtimin e forcave për të vijuar kërkimet për trupin e...

U mbyt 6 ditë më parë në lumin Fan, ndërpriten kërkimet për trupin e 10-vjeçarit

Mëngjesin e sotëm janë ndërprerë kërkimet për gjetjen e 10-vjeçarit të mbytur gjashtë ditë më parë në lumin Fan të Mirditës. Bëhet me dije se...

U fut në lumë për të marrë topin, pulumbarët nisin kërkimet për gjetjen e trupit të 10-vjeçarit

Mëngjesin e sotëm kanë filluar kërkimet për gjetjen e 10-vjeçarit të mbytyr pasditen e djeshme në lumin Fan të Mirditës. Mbrëmjen e djeshme kërkimet u...

U vetëvra teksa bënte video për “Tik Tok”, shoku i 10-vjeçarit: Ishte i fiksuar me telefonin, donte të merrte “like”

Pak ditë më parë lajmi se një 10-vjeçar nga Shkodra u vetëvra duke bërë një video për “Tik Tok” ka tronditur mbarë opinioini publik. Një...

Lajmet e fundit