Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Sulm me thika në Tiranë, plagosen dy të rinj

Lajme të ngjashëm

Një sulm me thika e shkopa bejsbolli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kamzës ku kanë mbetur të plagosur dy të rinj.

Ngjarja ka ndodhru në zonën e tregut, ku të rinjtë A.V dhe F.V, 23 dhe 28 vjeç janë sulmuar nga disa persona të cilët i kanë goditur me thika e shkop bejsbolli. Dy të rinjtë kanë marrë plagë të lehta dhe janë transportuar në spital.

Sakaq, policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorët 24-vjeçari J.S., dhe 20-vjeçari K.S.

Më shumë