Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

SPAK operacion antidrogë në disa qytete, 15 të arrestuar

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Posaçme e SPAK DHE Policia e Shtetiot janë duke zhvilluar një operacion anti-drogë në disa qytete.

Bëhet me dije se operacioni antidrogë është zhvilluar në Tiranë, Fushë Krujë dhe Durrës. Mediat raportojnë se deri më tani janë arrestuar 15 persona, të cilët akuzoheb për kultivim kanabisi.

Operacioni është ende në zhvillim dhe pritet njoftimi i policisë që do të japë më shumë detaje në lidhje me këtë aksion.

Më shumë