Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Slide Lart

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit Konomi: Askush s’na ka bindur që jeta e njeriut që kërkon të drejtën vlen më shumë se 400...

Motra dhe e shoqja e gjyqtarit që u ekzekutua 4 vjet më parë me një shpërthim të kontrolluar në mes të Vlorës, shkruajnë të...

Voto personazhin e vitit 2019

#article-title, #article-date, #article-img, #image-caption, #article-content, .article-footer{ display:none; } @media screen and (max-width: 800px) { .vote-image-container { height: 180px!important; } .personage-discription { height:...

Riselda Sejdija i uron ditëlindjen nënës, me bikini. Në sfond kulla mbreslënëse e Dubait (VIDEO)

Riselda Sejdija, që ka shumë ditë që ka xhelozuar qindra shqiptarë që e ndjekin, me pushimet e saj luksoze, por edhe ka gëzuar miq...

Agonia e Akademisë të Shkencave dhe si mund të dilet prej saj

Nga Prof. Dr. Akademik Artan Fuga Po botoj këto teza që analizojnë krizën institucionale dhe funksionale të Akademisë të Shkencave të Shqipërisë, që i...

Pse disa ferma nuk mund të arrijnë në orgazmë

Një studim i ri trajton mitin se përse disa femra nuk arrijnë në orgazmë për shkak të qëndrimit të tyre ndaj seksit, duke theksuar...

Ja si garojnë çiklistët shqiptarë (Video)

Një video e filmuar me kamera amatore, tregon momentin kur disa çiklistë që besohet të jenë nga qytete të ndryshme shqiptare, janë kapur pas...

Ky film aksion është xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor (Video)

Është filmi i parë i xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor. “Hardcore Henry” është një film premtues me skena spektakolare aksion dhe...

Lajmet e fundit