Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Skandaloze: Furgoni hap krahun më mes të autostradës dhe SHKARKON PLEHRAT në rrugë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Papërgjegjshmëria e disa kompanive shqiptare kalon çdo kufi teksa shfrytëzojnë resurset e kësaj toke për t’u zhvilluar ndërsa i kthejnë pas shkatërrim dhe ndotje.

Ky është dhe rasti flagrant i furgonit të një kompanie që është filmuar duke shkarkuar mbeturinat në mes të rrugës.

Newsbomb.al ka siguruar këtë video ku ditën e sotme është filmuar shoferi i fugonit teksa hap krahun në mes të autostradës Durrës-Kavajë dhe pa u shqetësuar shkarkon nga furgoni plehrat duke i hedhur në kanalim mes dy akseve të rrugës.

Ndiqni pamjet shokuese:

Më shumë