Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Situata katastrofike në Greqi alarmon Shqipërinë, Xhaçka mbledh prefektët dhe jep porositë e para

Lajme të ngjashëm

Më shumë