Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Shqiptarët gati për foto, vetëm amerikani për punë…

Lajme të ngjashëm

Tek ceremonia e emergjencave civile nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ja ku është një foto që na serviret nga Ministria e Mbrojtjes. Ajo që të bën më shumë përshtypje është fakti se të gjithë zyrtarët shqiptarë, duke përfshirë ministrat, zv.kryeministrin, shefin e shtabit, shefin  e emergjencave civile, të gjithë janë me kostum, gati dhe vetëm të preokupuar për foton. I vetmi që dallon është ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu. Eshtë i vetmi që mban një dosje në dorë. Kjo do të thotë se SHBA e ka seriozisht me Shqipërinë. Po a e dinë ata sa seriozë janë shqiptarët?????

Më shumë