Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Shpërthen në flakë banka në Durrës, disa makina zjarrfikëse shihen në vendngjarje (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një zjarr është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen nr.6 në Durrës, në filialin e një banke të nivelit të dytë. Siç shihet dhe nga pamjet, në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë disa makina zjarrfikëse dhe efektivë të Policisë së Shtetit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.6 të qytetit, në afërsi të shkollës “Nënë Tereza”. Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por po ashtu nuk dihet nëse janë shkaktuar dëme materiale në brendësi të bankës.

 

Më shumë