Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
3.6kmh
40 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
30 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Showbiz & Lifestyle

Habit babai i Meghan Markle, i kërkon të bijës falje

Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, i la të gjithë të befasuar me lëvizjen e tij të fundit, duke i kërkuar falje vajzës së...

Iu gjetën vazo me kanabis në banesë, reagon për herë të parë Enca

Këngëtarja Ruenca Haxhija, e njohur me emrin e artit Enca ka reaguar për herë të parë pas arrestimit, pasi iu gjet kanabis në vazot...

Ndërron jetë në moshën 43-vjeçare ylli i famshëm televiziv

Billy Miller, i cili luajti në “The Young and the Restless” and “General Hospital”, ka ndërruar jetë në moshën 43-vjeçare. Aktori vdiq të premten...

VIDEO/ Lëvizje sensuale dhe me fustan transparent, Georgina “harron” Ronaldon, kërcen me këngëtarin latin

Georgina Rodriguez ka vendosur të largohet për pak ditë nga Arabia Saudite, ndërsa Cristiano Ronaldo është fokusuar tek eksperienca e tij me klubin arab. Bukuroshja...

“Për ty ia q*f**a ropt”, Ronela Hajati shthur gojën në koncert dhe nxjerr gishtin e mesit (VIDEO)

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të njohura dhe të komentuara të showbizit shqiptar dhe jo vetëm, duke mbledhur një numër të madh...

“Ka edhe ndonjë shkëndijë malli”, Egli Tako flet për herë të parë pas ndarjes nga Olsi Bylyku

Këngetarja Egli Tako ka folur për herë të parë në lidhje me ndarjen me Olsi Bylykun.  Ajo është shprehur se ka kaluar ditë të...

Përvjetori i 10-të i dashurisë, çifti i njohur e feston duke u rimartuar

Çifti i njohur, Chrissy Teigen dhe John Legend këtë fundjavë kanë festuar përvetorin e 10-të të martesës së tyre. Ndryshe nga çfarë mund ta mendoni...

Heidi Baci, kush është shqiptarja që u bë pjesë e “Grande Fratello” në Itali

Spektakli “Grande Fratello” nisi edicionin e ri mbrëmjen e djeshme në Itali. Në mesin e konkurrentëve është dhe 25-vjeçarja shqiptare, Heidi Baci e cila u...

Pendohet Luiz Ejlli, i kërkon falje publike murgeshës që i mësoi muzikën

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka postuar në instagram dy foto me murgeshën që i mësoi dashurinë për...

Aktori Russell Brand akuzohet për përdhunim dhe sulm seksual

Komediani dhe aktori Russell Brand është akuzuar për përdhunim, sulme seksuale dhe abuzim emocional gjatë një periudhe shtatëvjeçare në kulmin e famës së tij....

Lajmet e fundit