Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0kmh
40 %
Mar
30 °
Mër
30 °
Enj
30 °
Pre
29 °
Sht
29 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Showbiz & Lifestyle

Sali Berisha, gjysh me kohë të plotë

Tani që ka dal në opozitë, ish Kryeministri Sali Berisha ka më shumë kohë për t'iu perkushtuar familjarëve dhe nipërve e tij. Ja tek...

Ermal Mamaqi, kërkon punë në dasëm

Ai është një nga fytyrat më karizmatike të humorit shqiptarë. Ja tek e shohim edhe tek kjo foto me këtë gazetë në dorë në...

“Bomba” Qereti nuk ndalet

  Gjithashtu, shumë shpejt Bleona do të publikojë edhe videoklipin e saj të parë për tregun internacional.  

Martini bëhet me vëlla

Disa ditë më parë, moderatorja Xhemi Shehu ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Gabriel....

Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston më në fund mike ?!

Duket se paqja midis tyre ka filluar , por se sa do të vazhdojë kjo mbetet per tu parë .

Çfarë Ka Zgjedhur Tuna Për 2015-ën?

“Sot në optika përzgjodha pjesë për koleksionin tim pranverë/verë 2015” ishte mbishkrimi që i ka lënë Tuna një fotografie të postuar në Instagram

Lajmet e fundit